Color trends 2015

Barevné trendy jaro/ léto 2015, aneb na co se můžete těšit v nové kolekci LOVELILI…

Část I. Neony

 

Říkáte si, že se nosily už loni? Ano, máte pravdu. Tento trend přetrvává i v nadcházející sezóně. 

A která „neonka“ je pro vás ta NEJ? Tady je dobré nechat pracovat cit a intuici. Sáhněte prostě po takové barvě, která se vám opravdu líbí  a nebojte se ji obléci. Strach stranou!  Syté, neonové barvy rozzáří každou pleť. Je zajímavé, že pokožka v kombinaci s tak výraznými barvami, vypadá mnohem opáleněji, než ve skutečnosti je. Směle do nich. A pokud se přeci jen malinko ostýcháte, začněte zlehka, třeba doplňkem v podobě kabelky, šperku, nebo třeba jen nápisu na triku.

Tyto barvy se výborně kombinují navzájem, pak také s džínovinou a sněhově bílou barvou.  To je kombinace přímo neodolatelná. V tomto stylu neexistují hranice. Čím více „CRAZY“, tím lépe. Hlavně se nebát!  A my se nebáli!  Výsledkem je právě připravovaná kolekce „SWEET LOVELILI“, kterou uvedeme již v březnu. Použili jsme sytě růžovou, tyrkysově modrou, zelenou, fialovou a jahodovou barvu kůže v kombinaci se stříbrným a černým kovem.

Nově se můžete těšit na spolupráci se značkou SYMBOL http://www.symbol4you.com, která pro nás vytváří limitovanou edici šperků LOVELILI by SYMBOL 

 

 FOTO LOVELILI

 

Neony pobláznily celý módní svět. Zaujaly nás plavky Mara Hoffman, šperky Green eye rocks  a další…

 Foto silkymag.com

  

Používáte Pinterest https://www.pinterest.com ? Hledejte „Neon“ a nechte se inspirovat velkým množstvím zajímavých fotografií. Pokud jste zatím o Pinterestu neslyšela, doporučujeme stáhnout tuto aplikaci do vašeho chytrého telefonu. My jsme si ji opravdu zamilovali.

Mějte se barevně, budu se těšit opět v dalším pokračování COLOR TRENDS 2015

 

Za celý tým LOVELILI, Lili

Odeslat

© Copyright 2019 lovelili.cz