Jak pečovat o naše produkty

     

 

 

Jak pečovat o svou koženou kabelku a ostatní kožené zboží

 

Nevystavujte dlouhodobě kabelky působení tepla a přímému slunečnímu světlu.

Chraňte kůži před ostrými předměty.

Pokud kabelka zmokne, usušte ji při pokojové teplotě, nikdy ne při vysokém teple, kůže by mohla stvrdnout.

Při znečištění kabelky odstraňte nečistotu z kůže co nejdříve. Použijte čistý hadřík nebo houbičku a nečistotu vysajte (neroztírejte). Některé druhy nečistot (zejména ty, které nejsou mastné, jako např. krev a nápoje) je možné omýt hadříkem namočeným v čisté vodě.

Nepoužívejte na kožené kabelky prací prostředky, detergenty, žíraviny, vosky, čisticí prostředky na bázi alkoholu nebo terpentýnu, ale vždy jenom specializované prostředky na údržbu kůže.

Nepoužívejte na kabelky běžné krémy na boty – jsou určeny pro jiný druh usní i pro jiné použití.

Ošetřujte pravidelně (minimálně 1× ročně, optimálně 2× ročně) kabelky vhodným výživným a impregnačním prostředkem. Tyto specializované přípravky nejen změkčují a vyživují kůži, ale zároveň vytváří ochranný film, který ji chrání před vodou a zejména před znečištěním.

Zašpiněnou kůži na aktovkách a kabelkách vyčistěte speciálními prostředky na čištění usní

Pokud dojde k odření kůže na aktovce nebo na kabelce, dobarvěte poškozená místa speciálními krycími krémy v odpovídajícím barevném odstínu.

Kabelka je určena k přenášení lehkých věcí typu peněženka, klíče, telefon… nevystavujte ji zbytečné zátěži, mohlo by dojít k jejímu poškození.

Snažte se nepokládat kabelky na zem, přesto-že mají některé modely kovové nožičky, hrozí poškození dna a krajů kabalek, v takových případech se nedá uznat reklamace.

 

 

Jak pečovat  o výrobky ze syntetiky

 

 

Nevystavujte dlouhodobě výrobek působení tepla a přímému slunečnímu světlu.

Chraňte materiál před ostrými předměty.

Pokud výrobek zmokne, usušte jej při pokojové teplotě, nikdy ne při vysokém teple.

Při znečištění materiálu odstraňte nečistotu co nejdříve. Použijte čistý hadřík nebo houbičku a nečistotu vysajte (neroztírejte). Některé druhy nečistot (zejména ty, které nejsou mastné, jako např. krev a nápoje) je možné omýt hadříkem namočeným v čisté vodě.

Nepoužívejte jiné čistící a ošetřující přípravky než jsou k tomu určené.

Kabelka je určena k přenášení lehkých věcí typu peněženka, klíče, telefon… nevystavujte ji zbytečné zátěži, mohlo by dojít k jejímu poškození.

Snažte se nepokládat kabelky na zem, přesto-že mají některé modely kovové nožičky, hrozí poškození dna a krajů, v takových případech se nedá uznat reklamace.

Mějte na vědomí, že jde o umělý materiál, který je mnohem méně odolný, než kůže. Při nesprávném zacházení se může velice rychle poškodit.

 

 

Odeslat

© Copyright 2019 lovelili.cz