Josef Klír pro LOVELILI

Limitovaná kolekce Josef Klír inspired by LOVELILI

Josef Klír https://www.facebook.com/…34/timeline/ studoval stejnou školu jako já, jen o pár let dřív ;) a to libereckou textilní průmyslovku. Brzy po studiu jsem se náhodou na inzerát dostala do Josefova atelieru, tenkrát sídlícím na Jánském vršku pod Pražským hradem. Odtud jsem si odnesla jasnou představu o tom, co obnáší provozovat vlastní ateliér a módní značku jako takovou. Minimum volného času a tvrdá dřina. Chápejte, když je vám 19 let, toto se jaksi nehodí do programu… Dlouho jsem se neohřála ;)

A jak se život tak nějak stále točí v kruhu, potkali jsme se s JK znovu po deseti letech na charitativní akci v Litoměřicích. Navrhla jsem mu spolupráci a on přijal. Při navrhováni se inspiroval naší značnou a vše doplnil svým rukopisem. Vznikla tak nádherná limitovaná edice dámských kabátků s názvem Josef Klír inspired by LOVELILI. Od každé barvy pouze dva kusy.  Součástí této edice bude I několik originálně upravených kabelek.

 

 

Výtěžek z prodeje poputuje do Dogpointu

Slyšeli jste už o této skvělé obecně prospěšné společnosti? Mnozí z Vás určitě! Soudě dle množství příznivců na Facebooku. Ti kteří nevíte, mrkněte na stránky  http://www.dog-point.cz  , kde se dočtete vše potřebné. Třeba to, že bude probíhat kolaudace nové provozovny nedaleko Prahy http://www.dog-point.cz/…nu-dogpointu , a to i díky mnoha dobrovolníkům s dobrým srdcem.

Nebo jakým dalším způsobem je možné útulku pomoci. Někdy postačí i pomoc zcela malinká. Třeba zaslání dárcov­ské DMS…

A především to, jací pejsci čekají na nový domov. Pojďme jim dokázat, že se mezi námi najdou i hodní lidé s velkým srdcem. http://www.dog-point.cz/k-adopci

 

Věřím, že se Vám budou kabátky od Josefa Klíra hřát o to víc, že pomáhají někomu dalšímu. A to se počítá !!! :) Celou kolekci můžete zakoupit již příští týden u nás na Eshopu, nebo v butiku Josefa Klíra v pražské Korunní ulici (přesná adresa v KDO NÁS PRODÁVÁ)

 

Za celý tým, Lili

 

 

 

 

 

 

 

Odeslat

© Copyright 2019 lovelili.cz