Léto končí...

Milé zákaznice, milovnice LOVELILI  a všichni ostatní, kteří nás sledujete ….

Máme tu konec prázdnin, a já doufám že jste si je všichni pořádně užili. Měla jsem tu možnost strávit dlouhé tři týdny v překrásném Řecku, kde jsem čerpala energii a potřebnou inspiraci na blížící se podzimní sezónu. Pojďte se mrknout na to, co pro Vás LL chystá… 

 

Řecko, Zakinthos

 

LL a nová hvězdná spolupráce.

  Onou hvězdnou osobou je český návrhář Josef Klír. Jak k této spolupráci došlo a o jaké kousky přesně půjde vám zatím neprozradím, vše si budete moci přečíst v připravovaném článku o kolekci Josef Klír inspired by LOVELILI. Uvedeme ji již během nadcházejícího měsíce září. Předesílám, že bude potřeba včasná rezervace modelů na našich stránkách, nebo v ateliéru JK v Korunní ulici http://www.josefklir.cz. A protože jde o „limitku“ , vytváříme od každého modelu pouze dva kousky. Úžasným bonusem celého počínání je fakt, že LL věnuje celou svou část zisku na dobrou věc. I o tom v připravovaném článku.

 

Pozvánka ze SPŠT Liberec…

Přijala jsem pozvání vedení SPŠT Liberec, abych zahájila nový školní rok besedou se studenty prvních ročníků, a podělila se s nimi o své zkušenosti v oboru. Těším se tak na všechny, které v lavicích uvidím. Snad se mi Vás podaří aspoň malinko inspirovat, ukázat směr, nebo si prostě jen tak pěkně popovídat o tom, jak je skvělé něco nového tvořit.

 

Největší novinkou v LL je samotná výroba a nabízený sortiment…  Doposud jsme měli výrobu omezenou pouze na Hong Kong. Nyní jsme konečně získali dobré výrobce jak v Evropě, tak samotné České Republice, což nebyl zrovna jednoduchý úkol. Rozšiřujeme sortiment nejen o oblečení… máte se na co těšit. 

 

Přeji Vám úspěšnou sezonu a děkuji všem, kteří LL sledujete, podporujete a především nosíte. Nechť Vám letní energie vydrží až do léta příštího :) 

 

za celý tým, Lili 

 

 

 

 

 

 

 

Odeslat

© Copyright 2019 lovelili.cz