Milujeme BOHO...

Také jste se zamilovali do BOHO stylu?… 

Ještě jste o něm neslyše­li??? Ve světě je velice oblíben a jeho obliba stále roste. Konečně i u nás se objevují první boho-vlaštovky, avšak silnější vlnu zaznamenáme až s příchodem jarní a letní sezóny. Mě se tak dlouho čekat nechce, a věřím, že i mnoho z Vás uvítá nový kousek nebo jen zajímavou inspiraci pro dovolenou u moře v zimních měsících. 

Spojili jsme síly s dovozci exotických materiálů, převážně z Peru, a šikovnými českými řemeslnicemi. Výsledkem jsou nádherně zpracované kousky z nejkvalitnějších materiálů. Kaž­dý kousek je originál! Pustili jsme se i do výroby šperků a tvorby první kolekce oblečení BOHO-LOVELILI. Výrobky budeme vkládat postupně, zůstaňte tedy ve střehu a sledujte nás na našemu FB, instagramu a také pinterestu, kde můžete „zkouknout“ nástěnku plnou BOHO inspirace :) https://www.pinterest.com/…/boho-inspo/ 

Pokud se Vám BOHO líbí, ale necítíte se na to, začněte opatrně, třeba jen džíny – bílé tílko – BOHO kabelka a nějaký doplněk v podobě náramku, náušnic atd. Budete překvapena, jak výborně se budete cítit.

 

Mějte se BOHOžsky :) Lili

Část našich výrobků budete moci zakoupit i v butiku RE.ZA na Korunní ulici v Praze. Tam je totiž BOHO snad úplně všechno ;)

 

 

 

 

 

 

 

Odeslat

© Copyright 2019 lovelili.cz