O nás

Hlavní esencí značky LOVELILI jsou nadčasový design, unikátní střihy a bezpodmínečná kvalita. Značka klade důraz zejména na vysoce prémiové materiály, a to nejen kůže, ale také komponentů a velkorysé zpracování. Kabelky se vyrábí ve stejné manufaktuře, kde se rodí díla značek jako Balenciaga, D&G či Victoria Beckham.

„Fakt, že šijeme ve Florencii, na stejném místě jako značky slovutných jmen vnímám jako velkou devizu a zároveň obrovské štěstí. Na své cestě jsem pochopila, že jediná správná cesta je jít cestou té nejvyšší kvality, tam kde vyrábějí ti nejlepší na trhu. Další nezbytností je obklopit se profesionály a nechat si poradit,“ říká Lili 

Příprava první kolekce trvala tři roky. Lili Řeháková podrobně mapovala trh, dodavatele, trendy a vývoj chování zákazníků v Čechách. Designérka si pečlivě vybírá materiály včetně komponentů, pravidelně navštěvuje výrobní závody a pečlivě monitoruje výrobu kabelek.

Designérka čerpá inspiraci zejména v umění, interiérovém designu a v neposlední řadě také u svých zákaznic, jejichž potřeby jsou alfa a omegou celého výrobního procesu.

„Naše zákaznice jsou ženy, které upřednostňují zejména vysokou kvalitu, trvalou hodnotu, propracovanost, praktičnost, univerzálnost a ženskost.

Ženy, které vědí, co chtějí, vyžadují pro sebe jen to nejlepší a to očekávají také od okolí a produktů, nepotrpí si na okázalost a příslušnost k předem definované skupině. Touhu těchto žen po tichém luxusu 100% naplňujeme,“ dodává Lili 

Vytvořit účet

STELLA SILK SCARF NERO

Přihlásit se

STELLA SILK SCARF ROSSO