O nás

Značku LOVELILI založila česká designérka Libuše Řeháková - Lili v roce 2013. Značka se soustředí především na výrobu kožených kabelek té nejvyšší kvality šitých v centru módy, ve Florencii. Hlavní esencí značky jsou nadčasový design, unikátní střihy a bezpodmínečná kvalita. Značka klade důraz zejména na vysoce prémiové materiály, a to nejen kůže, ale také komponentů.

 „Fakt, že šijeme ve Florencii na stejném místě jako značky slovutných jmen vnímám jako velkou devizu a zároveň obrovské štěstí. Na své cestě jsem pochopila, že jediná správná cesta je jít cestou té nejvyšší kvality, tam kde vyrábějí ti nejlepší na trhu. Další nezbytností je obklopit se profesionály a nechat si poradit,“ říká Lili.

Lili je velice činorodou a aktivní ženou. Móda ji vždy fascinovala a věděla, že si svůj sen vlastní značky splní. První příležitosti ke kreativnímu vyjádření dostala během studií textilní školy v Liberci. Poté se její kroky ubraly přímo do centra dění módy v republice, do Pařížské ulice. Pracovala v několika buticích a pečlivě sledovala trendy, chování a preference zákaznic a studovala servis jednotlivých značek.

Nápad založit vlastní značku přišel v době, kdy navštěvovala část partnerovy rodiny v daleké Číně. Po návštěvě několika výstav v Číně a důkladném mapování trhu se rozhodla zadat výrobu prototypu kabelek dle svých návrhů právě v jedné čínské fabrice. Výsledek byl báječný a kvalita zpracování předčila očekávání. Na základě toho zadala Lili výrobu celé kolekce. Po dodání zásilky došlo k bolestivému poznání, že kvalita prototypu a kvalita finálního výrobku znamená v čínštině něco jiného. Velké zklamání a obrovská finanční ztráta ovšem Lili neodradily a tuto cennou a drahou lekci brala jako impuls pro změnu strategie a směrování značky. Lili si uvědomila, že pokud chce dodávat na trh špičkový produkt, je nutné vyrábět tam, kde vyrábí špička v oboru. A tak začala další etapa podnikaní.

Náhoda tomu chtěla a Lili se setkala se svoji současnou obchodní partnerkou a kamarádkou, Janou Ridi. Jana, díky svému ex-manželovi zná perfektně Itálii, má načtenou tamní mentalitu a má také mnohaleté kontakty. A díky nim se Lili jednoho dne ocitla ve Florencii, v prestižní fabrice s historií nejlepší výroby na světě! Věděla, že to budu drahé a náročné. Zároveň věděla, že nyní je na správném místě a zde se budou vyrábět její kabelky. Lili pečlivě monitoruje celý proces výroby, do Itálie pravidelně cestuje na konzultace, finálně vybrat materiály, zadat prototypy do výroby. Součástí obchodní strategie značky LOVE LILI je také jedinečný a perfektní servis a péče o zákazníky. Kultura prodeje je nesmírně důležitá a nakupovat luxusní zboží má být vždy příjemným zážitkem a potěšením. Se zákazníky má designérka a její tým osobní vztah a zákaznice se často staví jen tak na kávu, když jdou kolem.

Zastavte se za námi i vy.

Budeme se těšit…

Vytvořit účet

OLIVIA DONNA rosso

Přihlásit se

OLIVIA DONNA jeans