O nás

 

 

Vytváříme mladý, čistý, elegantní a nadčasový design. Necílíme na konkrétní skupinu zákaznic, ale věříme, že si naše výrobky oblíbí ženy různých věkových kategorií.

Při výrobě používáme především hovězí kůži s povrchovou úpravou krokodýl, pštros, rejnok aj. Pro ty, které milují zvířátka natolik, že kůži nosit nechtějí, vytváříme výrobky z umělé kůže, od pravé téměř nerozeznatelné nebo jinak efektně upravené, umělé materiály. Vždy klademe důraz na kvalitu zpracování. Dohlížíme na celý proces výroby od návrhu až po finální výrobek.

Zvláštní řadou je LIMITOVANÁ EDICE. Zde najdete několik speciálních kousků, navržených známými osobnostmi. Jde o luxusní zboží určené především módním fajnšmekrům, sbě­ratelům a všem, kteří chtějí podpořit dobrou věc. Velká část utržených peněz z prodeje těchto výrobků bude vždy věnována potřebným. O výši částky a o tom na jakou problematiku penízky darujeme, vás budeme pravidelně informovat v sekci LILI HELP.

Na úvodní stránce, v části JUST IN, najdete par­tnery se kterými spolupracujeme, nebo spolupráci chystáme.

Máte možnost spolupodílet se na sekci WHO LOVES LILI a posílat nám fotografie vašich outfitů sladěných s výrobky LOVELILI. Můžete tak inspirovat i ostatní ženy. Vybrané fotografie zveřejníme právě ve zmíněné sekci a na našem instagramovém účtu http://instagram.com/lovelili.cz. Jejich majitelky odměníme pozvánkou na námi pořádané akce. Přípravy a průběh těchto akcí i ostatní ak­tivity LOVELILI, včetně backstage focení, můžete sledovat na našem BLOGU.

 

vaše Lili a celý tým LOVELILI

 

 

Odeslat

© Copyright 2019 lovelili.cz